KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14204498

nr 1420 4498

Lisa Netz

(f. 1936), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 64x92cm, yttermått inklusive ram: 67x97cm

Lisa Netz, svensk målare född i Falun 1936.

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 27 september 2021
kl 18:56:04

Lisa Netz

Läs mer om Lisa Netz